میز کنفرانس اداری در واقع میزی است که افراد در کنفرانس‌ ها در حین برگزاری جلسه دور آن می‌نشینند. هیئت شورا یا میز شورا از این قبیل میزها هستند. اتاق کنفرانس اتاقی که می توان در آن کنفرانس برگزار کرد. میز تکه ای از مبلمان با سطح صاف است که معمولاً توسط یک یا چند پایه عمودی پشتیبانی می شود. غالباً میز کنفرانس اداری میز محکمی است که طول عمر بالایی دارد.

طراحی انواع میز کنفرانس اداری

جلسات برای هر کارمندی اجتناب ناپذیرترین بخش هستند. آنها به سادگی می توانند فشار بیشتری به زندگی روزمره شما اضافه کنند. یک میز کنفرانس با طراحی کلاسیک یا فضای راحت کارمندان را به تمرکز بیشتر تشویق می کند. در اینجا قصد داریم چند ایده شگفت انگیز در مورد را برای اتاق کنفرانس شما بررسی کنیم. با یک میز کنفرانس اداری به سبک اتاق، فضایی ساده برای برگزاری جلسات ایجاد می شود. ابتدایی ترین سبک برای طراحی میز کنفرانس، استفاده از یک میز مستطیل شکل دراز است که اطراف آن صندلی هایی قرار دارد. این سبک میز کنفرانس حدود 25 نفر را در خود جای می دهد.

میز-کنفرانس-اداری

میز-کنفرانس-اداری

مزایای میز کنفرانس اداری 

یک میز کنفرانس با طراحی مدرن دارای طراحی شیک و خطوط تمیز و ظریف است که می توان به سادگی عمق بیشتری را به آن اضافه کرد. این مدل میز کنفرانس تقریبا 20 تا 25 نفر را در خود جای می دهد. بخش مدیریت ارشد، سرپرست یا تیم کاری دور هم می نشینند تا در مورد مسائل مهم خود بحث کنند. با چیدمان صندلی ها این طراحی مدرن تکمیل شده است. یکی دیگر از ایده های شیک که مطمئنا تکمیل کننده کل دکوراسیون اتاق کنفرانس خواهد بود، میز چوبی با طرح روستیک است. برای دکوراسیون اتاق کنفرانس کوچک می تواند گزینه ای مناسب باشد. یک میز کنفرانس اداری شیک می تواند مشتریان شما را بیشتر جذب کند. امروزه گزینه های متنوعی  برای میز کنفرانس اداری موجود است که می توانند فضایی پر جنب و جوش ایجاد کنند. بهترین انتخاب این است که یک میز با طراحی شیک به همراه چند صندلی راحت انتخاب کنید. همچنین یک میز کنفرانس اداری به سبک مدرن برای یک فضای کنفرانس کوچک مناسب است. چیدمان صندلی ها باید مرتب و تمیز باشد. این طرح برای جلسات هفتگی عملکرد خوبی دارد.

شرکت هیرو  در زمینه خدمات طراحی ، تولید و نصب انواع کابینت ، کمد دیواری ، پارتیشن چوبی و… با تیم حرفه ای و مجرب فعالیت دارد. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های09124646522-02144331961 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

چه مدلی برای میز کنفرانس اداری انتخاب کنیم ؟

سبکی دیگر در طراحی میز کنفرانس اداری این است که آن را با یک میز کنفرانس با الگوی شیک و مدرن ترکیب کنید. یک میز کنفرانس به سبک چوبی با طراحی خوب برای تیم شما می تواند گزینه ای ایده آل باشد. این سبک می تواند با برخی از صندلی های طراحی مدرن تکمیل شود. یک میز کنفرانس می بایست سطح بالایی از راحتی را فراهم کند. اگر ظاهر را شبیه به یک سبک صنعتی کنید، میز طرح چوبی به همراه تعدادی صندلی راحت. ظاهر شیک است و راحتی را نیز فراهم می کند. یک چیدمان شیک مدرن برای طراحی میز کنفرانس اداری می تواند گزینه ای فوق العاده باشد. برای بحث گروهی غیررسمی نیازی به یک میز کنفرانس بزرگ ندارید. سطح بالایی از راحتی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند. طراحی شیک و تمیز همیشه برای کسب و کارها ایده آل است. یک میز کنفرانس اداری با طراحی مدرن به همراه چیدمان صندلی های جذاب را در نظر بگیرید. این نوع طراحی با راه اندازی پنجره به سبک شیشه ای به خوبی پیش می رود. قفسه های شیشه ای به سادگی می توانند به ظاهر اتاق لبه ای اضافه بدهند و حدود 20 تا 25 نفر را در خود جای دهند.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x
Call Now Button