سرویس خواب بخش مهمی در اتاق خواب به حساب می آید، چرا که مقوله خواب و استراحت به آن مربوط است و باید از سطح رفاهی بالایی برخوردار باشد. در اینجا طرح‌ های سرویس خواب دو نفره برای همه اندازه ‌ها و انواع تخت‌ ها از جمله تخت‌ های کینگ، تخت مورفی، تخت خواب ملکه، تخت‌ خواب‌ های سکویی، تخت‌ های دو نفره و چارچوب تخت وجود دارد. بسیاری از طرح ‌ها را نیز می‌توان تغییر داد تا بتوانید دقیقاً اندازه و ظاهری را که می‌خواهید بدست آورید. طرح‌ های سرویس خواب دو نفره دستورالعمل‌ هایی از ساخت تختخواب، طراحی و نصب را در بر می گیرد که به لحاظ ظاهری به نمونه ای که در نظر دارید می تواند نزدیک تر باشد.

سرویس-خواب دو نفره

سرویس-خواب دو نفره

انواع سرویس خواب دو نفره

  • پلان نگهداری وسایل و سرویس خواب دو نفره

از این طرح می توان برای یک سرویس خواب کینگ با 6 کشو نگهداری وسایل استفاده کرد. 3 کشو در هر دو طرف و همچنین دو فضای لولایی بزرگ در زیر تخت، جایی که تشک قرار می گیرند. این طرح دارای چهار قسمت است.

  • طرح رومانتیک سرویس خواب دو نفره

این طرح تخت زیبا دارای یک تخته با منحنی های دقیق است که خیره کننده است. اینگونه طرح ها باور نکردنی هستند، به اندازه ای که هیچ کس باور نمی کند که این سرویس خواب دو نفره یک تخت دست ساز است.

شرکت هیرو  در زمینه خدمات طراحی ، تولید و نصب انواع کابینت ، کمد دیواری ، پارتیشن چوبی و… با تیم حرفه ای و مجرب فعالیت دارد. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های09124646522-02144331961 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

  • تخت خواب شیک شانتی

این طرح نشان می‌دهد که یک تخت کینگ بزرگ با طول حدود 7 فوت، عرض 8 فوت و ارتفاع 5 فوت چقدر می تواند جذاب باشد.

  • طرح تخت خواب آویزان

این طرح از سرویس خواب دو نفره یک طرح فوق العاده است که می توانید آن را با دستورالعمل های ساخت تخت خواب آویزان تطبیق دهید. تخت از چهار طرف با زنجیر تکیه داده شده و برای ایوان یا آلاچیق مناسب است. تمام مواد و ابزارها فهرست شده اند تا بدانید قبل از شروع به چه چیزی نیاز دارید.

تخت-خواب-دونفره-آویزان

تخت-خواب-دونفره-آویزان

  • سرویس خواب دو نفره با قفسه های زیاد

این طرح در ست های مختلف موجود است، بنابراین می توان از آن برای تشک دوقلو، کامل، ملکه یا کینگ استفاده کرد. 10 قفسه برای این سرویس خواب دو نفره در نظر گرفته شده است که پایه تخت را احاطه کرده است و نیازی به فنر ندارد. قبل از شروع به ساخت این سرویس بهتر است یک لیست کامل از مواد و ابزارهایی است که برای کار در پروژه مورد نیاز است تهیه کنید.

  • تخت خواب سفید با کشوهای بزرگ

این طرح از سرویس خواب دو نفره مانند طرح قبلی است. این طرح دارای فضای نگهداری در اطراف تخت است، می توان گفت این طرح برای یک تشک سایز ملکه ساخته شده است.

  • طرح تخت فانتزی پادشاه

این سرویس خواب دو نفره یک طرح زیبا برای یک تخت بزرگ است که راحتی در آن نمایان است و شما می توان علاوه بر داشتن یک طرح شیک، یک سرویس خواب دو نفره راحت نیز داشته باشید.

  • طرح تخت خواب مورفی برای تشک دوقلو

این طرح از سرویس خواب دو نفره که حدود 150 دلار هزینه دارد، یک تخت ساده در عین حال جذاب را به نمایش می گذارد که به آن تخت خواب دیواری یا کشویی نیز می گویند. ارتفاع آن با دیوار برابر است که چیزی معادل 6 و نیم فوت است و زمانی که به طور کامل به داخل اتاق کشیده می شود، کمی بیش از 6 فوت فضا اشغال می کند.

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x
Call Now Button