کفش ها جزئی از استایل افراد هستند که به صورت کلی، در تیپ روزانه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشند. برای نگهداری کفش ها، باید از فضای مناسبی بهره برد تا به خوبی بتوان از آنها نگهداری کرده و استفاده کنید. جاکفشی های چوبی، بهترین نوع این کمد های کفش چوبی هستند که برای نگهداری کفشها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کمد کفش چوبی

کمدهای کفش چوبی یا به اصطلاح جا کفشی ها، فضای  زیادی از خانه را اشغال نمی‌کنند، اما در عوض در نظم دهی و مرتب سازی خانه نقش بسیار پررنگی را دارند و می توان گفت یکی از مهمترین عناصر ضروری و غیر قابل چشم پوشی در دکوراسیون منازل می باشند. جاکفشی هایی از جنس چوبی، به شما کمک می کند که علاوه بر مرتب سازی فضای خانه، ظاهر زیبایی را نیز برای دکور منزل فراهم آورید.

کمد-کفش یا جاکفشی چوبی

کمد-کفش یا جاکفشی چوبی

اهمیت استفاده از کمد کفش چوبی

امروزه انسان ها سعی می کنند که برای تمامی وسایل و لوازم خود از جایگاه مشخصی استفاده نمایند. کیف، کفش، لباس، کتاب، ظروف و… از جمله این لوازم هاست. با استفاده از یک کمد کفش چوبی، از روی هم انباشته شدن کفشهای خود جلوگیری می کنید و در زمان نیاز می توانید به راحتی آنها را پیدا کنید. همچنین با مرتب قرار دادن کفش در جا کفشی، بر طول عمر مفید آن ها خواهید افزود و می توانید سالیان سال به استفاده از آنها بپردازید.

 

انواع جا کفشی چوبی

جاکفشی های چوبی یا کمد های کفش چوبی، انواع مختلفی دارند، که شما با توجه به دیزاین منزل خود به انتخاب آنها می پردازید. جاکفشی های مدرن، کلاسیک، جاکفشی های سلطنتی، نیمه کلاسیک و سلطنتی و… از انواع جاکفشی ها هستند. بعضی از  جاکفشی ها دارای درب هستند و بعضی بدون درب. برخی از جا کفشی ها کمد دار بود و دارای آینه می باشند و فضای زیبایی در ابتدای محل ورودی خانه شما ایجاد می کنند. در تقسیم بندی دیگر، کمدهای کفش چوبی با توجه به نوع چوب می توان آنها را تقسیم بندی نمود. متریال مورد استفاده در کمد های چوبی می‌توانند از جنس ام دی اف، گردو، فیبر، راش و … باشد.

 

تولید انواع جا کفشی و کمد کفش چوبی

 

این وسیله از منزل باید همواره با کیفیتی مناسب و مطلوب ساخته شود و وارد بازار گردد. افراد مختلف معتقدند که تولید کمد کفش چوبی باید به گونه ای باشد که از ماندگاری و طول عمر بالایی برخوردار بوده و به سادگی دچار خرابی و یا از مد افتادگی و فرتوتی نشود. امروزه اکثر شرکت هایی که به تولید سرویس خواب می‌پردازند، رو به ساخت کمد های کفش نیز آورده اند و با طرح‌های مبلمان و سرویس خواب و یا طرح های مجزا، به تولید این لازمه از خانه می پردازند.

شرکت هیرو  در زمینه خدمات طراحی ، تولید و نصب انواع کابینت ، کمد دیواری ، پارتیشن چوبی و… با تیم حرفه ای و مجرب فعالیت دارد. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های09124646522-02144331961 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

شکل کلی جاکفشی ها و یا کمدهای کفش چوبی

معمولا کمدهای کفش چند طبقه ایی هستند که فضای کافی را در اختیار افراد قرار داده  و افراد می توانند کفش ها، صندل ها، دمپایی ها، بوت ها و … را در آن قرار دهند. جاکفشی ها معمولا درب دار بوده، اما امروز سبک های جدیدی از جاکفشی های بدون در نیز تولید می گردد.

 

حرف آخر

اگر قصد خرید جاکفشی را دارید بهتر است ابتدا با مراجعه به سایت های گوناگون از قیمتها و طرح‌های جدید مطلع گشته و بعد اقدام به خرید یک جاکفشی بسیار زیبا متناسب با طرح کلی و دیزاین خانه خود بکنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x
Call Now Button