چیدمان و دکوراسیون در هر مکانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تاثیر زیادی در جذب یا عدم جذب افراد در اماکن خاص را دارد. در مکان های اداری نیز نمی توان این تاثیر را نادیده گرفت. دکوراسیونی جذاب می تواند به زیبایی فضای مورد نظر و شیک به نظر رسیدن آن، جذب افراد، آرامش کارکنان و … منجر گردد. با ما در ادامه همراه باشید تا 3 سبک محبوب دکراسیون اداری بپردازیم.

 

دکوراسیون اداری چیست ؟

تمامی افراد در طول زندگی خود با فرایندهای اداری سر و کار دارند. مراجعین، کارمندان و کارفرمایان، به نوعی با بخش های اداری مرتبط هستند‌. از این رو اهمیت دکوراسیون اداری بر همگان محرز می‌گردد. دکور و چیدمان اداری را می‌توان با توجه به سه عنصر رنگ، مبلمان و سبک های خاص، طراحی نمود و در طراحی آن می‌توان از سبک های گوناگونی با توجه به سلیقه و یا فضای حاکم استفاده کرد. در واقع دکوراسیون اداره‌ها بستگی به میزان بودجه، کاربری اداره، وجه اجتماعی، موقعیت قرارگیری و .. دارد.

شرکت هیرو  در زمینه خدمات طراحی ، تولید و نصب انواع کابینت ، کمد دیواری ، پارتیشن چوبی و… با تیم حرفه ای و مجرب فعالیت دارد. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های09124646522-02144331961 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

انواع سبک های دکوراسیون اداری

 

در دیزاین و دکوراسیون اداری می‌توان از سبک‌های مدرن، کلاسیک و اسپرت استفاده و آنها را اجرا کرد.

  1.  دکوراسیون اداری کلاسیک

در این دکوراسیون می توان از رنگ های گرم استفاده نمود. همچنین ویژگی عمده این سبک تقارن میان وسایل است. توجه به مبلمان و جزئیات در سبک کلاسیک بسیار حائز اهمیت می‌باشد. این سبک دکوراسیون اداری، حس عظمت و بزرگی را در کنار احساس آرامش و اطمینان را به مشتری القا خواهد کرد؛ به همین دلیل اکثر ادارات خصوصی از از این سبک دکوراسیون یعنی کلاسیک استفاده می کنند. استفاده از چوب های طبیعی، شیشه های رنگی، کفپوش ها و مبلمان و میز های چوبی، از ویژگی های این سبک اداری میباشد.

دکوراسیون-اداری-کلاسیک

دکوراسیون-اداری-کلاسیک

   2. دکوراسیون اداری مدرن

در واقع تلفیقی از سبک های سنتی و کلاسیک و امروزی است. در این سبک اداری می توان از مبلمان با رنگ هایی با هارمونی مشخص و قاب های متنوع استفاده نمود. میزهای ساده چوبی و مبلمان مدرن مزین این نوع سبک اداری هستند. این نوع سبک در کنار امروزی بودن، حس صمیمیت را در محیط اداری به افراد القا خواهد کرد.

دکوراسیون-اداری-لاکچری

دکوراسیون-اداری-لاکچری

    3. دکوراسیون اداری اسپرت

در ادارات نیز امروزه رایج می‌باشد. سبک اسپرت، سبکی جوان پسند بوده و کاملا امروزی است. این سبک با رنگ هایی در تضاد یا هارمونی، پرده های ساده، کف پوش های خاص، میز و صندلی اسپرت چوبی و آهنی و … در ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دکوراسیون-اداری-اسپرت

دکوراسیون-اداری-اسپرت

آیا دکوراسیون و چیدمان اداری اهمیت دارد؟

صد در صد بله. یک محیط زیبا با چیدمان مناسب و دلپذیر قطعاً در جذب مشتریان و بهبود عملکرد کارمندان تاثیر بسزایی دارد. فرض کنید که در محیطی کار می‌کنید که فضا دارای دکوراسیونی بسیار جذاب است و وسایل با دیزاین خاصی در کنار هم قرار گرفته اند. کار کردن در این محیط بهتر است یا کار در فضای شلوغ و برهم، که لوازم در آن روی هم انباشته شده و چیدمان خاصی ندارند. صددرصد همگی مورد اول را انتخاب می‌کنند و از همین منظر می توان اهمیت چیدمان و دکوراسیون را نمایان کرد.

 

حرف پایانی

وقتی صحبت از دکوراسیون اداری می کنیم، این دکور و چیدمان به بخش های متنوعی بسط داده می‌شود. از ادارات و سازمان های کوچک گرفته، تا فروشگاه ها و رستوران ها و کافی شاپ ها، در تک تک این موارد دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر آن را نمی‌توان نادیده گرفت.​

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x
Call Now Button